Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Burzenin - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

557 760 zł174,30 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Posiadamy do sprzedaży lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 174,3m2 z możliwością podziału. Lokal jest zlokalizowany na parterze budynku w Bełchatowie. Powierzchnia spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Złoczew

Złoczew(Burzenin + 17 km)

599 000 zł290 m² 2 065,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek handlowo-usługowy w centrum Złoczewa o pow. całk. 290m2 Cena: 599 000zł Budynek składa sie z dwóch lokali o pow. 135 m2 o pow. 94 m2 Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Goszczanów(Burzenin + 44 km)

348 000 zł540 m² 644,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Z czego słynie Goszczanów? Ta malownicza, położona na pograniczu województw łódzkiego i wielkopolskiego miejscowość gminna, łączy w sobie wiele - siedzibę urzędów, instytucji.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Orla

Pastwiska,Zduńska Wola(Burzenin + 18 km)

625 000 zł320 m² 1 953,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Proponujemy Państwu nieruchomość położoną w Zduńskiej Woli: działka o powierzchni 1090 m2bardzo foremna, o wymiarach 26*42zagospodarowana, z nasadzeniamiogrodzona płotem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Zduńska Wola

Łaska,Zduńska Wola(Burzenin + 18 km)

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Gratka dla inwestorów! Nieruchomość w centrum miasta. Na sprzedaż trzy poziomowy lokal mieszkalno-usługowo-biurowy o powierzchni 350 m2. Doskonale usytuowany w ciągu komunikacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Strobin

Strobin(Burzenin + 15 km)

145 000 zł75 m² 1 933,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Luksus expert posiada w sprzedaży obiekt handlowo - usługowy, po sklepie spożywczym. Powierzchnia budynku to 75 m2. Posadowiony jest na działce o powierzchni 0,588 ha. Nieruchomość ta znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Zduńska Wola

Zduńska Wola(Burzenin + 18 km)

790 000 zł500 m² 1 580 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż duży lokal usługowo - handlowy o powierzchni 450m2 usytuowany w Zduńskiej Woli. Lokal składa się z 2 pomieszczeń o powierzchni 350m2 i dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Łask

Łask(Burzenin + 26 km)

6 390 000 zł1 076 m² 5 938,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal handlowy zlokalizowany w Łasku. Lokal o powierzchni całkowitej 1076 m2, położony na działce o metrażu 4700 m2. Nieruchomość dochodowa-umowa wynajmu do 2024 r. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bełchatów

Bełchatów(Burzenin + 38 km)

300 000 zł78 m² 3 846,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowo zmodernizowany lokal handlowo-usługowy na sprzedaż Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal handlowo-usługowy, który po gruntownym remoncie jest gotowy na nowego właściciela. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Burzenin

Burzenin,łódzkie

1 666 000 zł4 000 m² 416,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

- hala przemysłowa zlokalizowana w Burzeninie , pow. Sieradz w centrum Polski, z bardzo dobrą komunikacją, ze wszystkimi ważnymi trasami w Polsce - 19 km od trasy Wrocław-Warszawa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy

Bełchatów(Burzenin + 38 km)

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Jeśli masz już dość płacenia za wynajem lokalu, mam rozwiązanie! Oferuję na sprzedaż pawilon handlowo- usługowy znajdujący się w samym centrum Bełchatowa ( przy Rondzie Andersa). Powierzchnia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij